Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Województwa zakończone.

W dniu 03.03.2019 roku zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych.

Po raz kolejny juniorzy naszego klubu potwierdzili wysoką formę po raz kolejny zdobywając tytuł mistrzowski.

Drużyna w składzie: Jakub Słoniewski, Jerzy Rzeńca, Paweł Kupis, Monika Anyż, Łukasz Szymańczyk, Alicja Słoniewska, Jakub Herka wywalczyła Zloty Medal!!! GRATULACJE!!!

Druga drużyna klubu w składzie: Dawid Kozera, Jakub Jedynak, Mikołaj Wdowiak, Anna Aftyka zajęła IV miejsce (zaledwie 0,5 punku dzieliło ich od brązowego medalu). TEŻ BARDZO DOBRZE!!! GRATULACJE!!!

Doskonale spisali się też młodzicy. Wojtek Słoniewski, Patryk Kozera, Mateusz Pabis i Wiktoria Stypuła zdobyli brązowy medal!!! GRATULACJE!!!

Rywalizacja o podium wśród seniorów była zaciekła. Niestety naszym zawodnikom pozostało najbardziej nielubiane IV miejsce a drugiej drużynie przypadło miejsce VI.