Aktualności

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET – TYTUŁ WIM DLA EWY

W Poznaniu w dniu 07 kwietnia zakończyły się  Mistrzostwa Polski Kobiet. Zawodniczka naszego klubu – Ewa Harazińska  w gronie 10 najlepszych szachistek w Polsce zajęła 8 miejsce i z wynikiem 3,5 pkt wypełniła ostatnią trzecią normę na tytuł Międzynarodowej Mistrzyni Kobiet (WIM). Wielkie gratulacje, to pierwszy tytuł w klubie.

Specjalne podziękowanie dla Pana Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego za wsparcie udzielone naszej zawodniczce, która dobrze promowała nasze miasto.

 

Strona mistrzostw              http://mp2016.pzszach.pl

http://pzszach.pl/2016/03/23/komunikat-imp-impk-2016/

Zapraszamy do kibicowania.

 

W Mistrzostwach Polski Kobiet zagrała po raz pierwszy. Przedstawicielka Juniorek zajmująca aktualnie 10 miejsce na liście rankingowej wśród Pań w Polsce. Od 2014 roku posiada tytuł Mistrzyni FIDE. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Juniorek. W swoim dorobku posiada brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorek do lat 10 z roku 2008 oraz tytuł Wicemistrzyni Europy Juniorek do lat 18 z roku ubiegłego. Była reprezentantką Polski na Olimpiadzie Szachowej Juniorów do lat 16. Do swoich sukcesów może zaliczyć również 5 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorek do lat 16 z roku 2013 czy brązowy medal w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kobiet w szachach błyskawicznych w roku 2015.

Rok urodzenia: 1998
Tytuł: WFM
Federacja: Poland
Klub: KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
  • Szachy klasyczne: 2310
  • Szachy szybkie: 1979
  • Szachy błyskawiczne: 1786
  • Ranking PZSzach: 2100

 

Related posts

Aktualności

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Wszystkim zawodnikom i członkom Klubu Victoria Komplexbud, szachistom i sympatykom szachów życzymy w nadchodzącym Nowym Roku 2022...

Aktualności

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

W imieniu Zarządu Katolickiego Międzyszkolnego Klubu Szachowego VICTORIA KOMPLEXBUD składam Panu Łukaszowi Heinichowi wraz z rodzi...